RU    UA
Приватним клієнтам Корпоративним клієнтам Партнерам
0 800 302 022 (044) 391 54 34
контакт-центр
  Про компанію  
  Послуги  
  Власникам полісів  
  Замовити консультацію  
  Прес-центр  
Прес-центр
Новини Компанii
   друк
07.12.2009
Страхова компанія «Дельта життя» і «МЕТА ЖИТТЯ Фінансовий Сервіс» заявили про початок співпраці

14 листопада відбулася перша презентація продуктового ряду СК «Дельта життя» для нового партнера Компанії - відомого страхового посередника «МЕТА ЖИТТЯ Фінансовий Сервіс». Домовленості про співробітництво між сторонами було досягнуто місяцем раніше, наразі ж обидві Компанії приступили до їхньої реалізації.

«Початок співпраці з «МЕТА ЖИТТЯ Фінансовий Сервіс» - важливий етап в житті Компанії, - прокоментував старт спільної програми Голова правління страховика Павол Норулак. - Це не тільки нове взаємовигідне партнерство, але й один з перших практичних кроків до реалізації нашої стратегії з побудови в СК «Дельта життя» мультиканальної системи продажів».

До запуску спільної партнерської програми страхова компанія «Дельта життя» розробила та презентувала на тренінгу для агентів «МЕТА ЖИТТЯ Фінансовий Сервіс» новий накопичувальний продукт «Дельта Класичний». Ця програма була спеціально розроблена Компанією для продажу через страхових посередників і призначена для надання клієнту одночасно розширеного страхового захисту і можливості накопичень. До переваг програми відносяться спрощена процедура оцінки ризиків та унікальна для українського ринку Заява на страхування, що враховує високий ступінь гнучкості продукту під індивідуальні потреби кожного клієнта.

На даний момент обидві Компанії заявили про початок продажів нового продукту і розпочали пілотні проекти в регіонах. Перехід до системних продажів через усю мережу «МЕТА ЖИТТЯ Фінансовий Сервіс» очікується після Нового року.